Nieuws

Algemeen: Icechallenge pupillen
   (28-11-2020)

Icechallenge pupillen

Net als bij de proffesionals wil ook de doorgewinterde liefhebber weten hoe het met de 'wedstrijd' vorm is.

Om dit te kunnen testen is er door de trainers van HIJC, CSV en SIJE een 'icechallenge' georganiseerd. Pupillen van de binnenbaan, buitenbaan en zelfs een aantal junioren die zin hadden aan een wedstrijd waren aanwezig. 

De wedstrijd werd door de diverse trainers na een wat onwennig begin in goede banen geleid. Gelukkig zagen we ook veel lachende gezichten bij onze jeugdleden.

De officieuze resultaten zien jullie hieronder.

officieus tijd naam categorie
30.18 Martijn de Kogel HB1
31.03 Gwen Konter DB2
31.65 Pien Bos DA1
PR 31.75 Timo Grooten HC2
PR 32.79 Hidde Kruizinga HC2
33.16 Sharon Heesink DB2
33.52 Maria Hoonberg DC2
PR 33.64 Karolina Horakova DPD
pr 33.67 Luca Nossels HPA
34.40 Darya Leushuis DC1
34.44 Tom Kuipers HPA
34.50 Noor Leusink DPD
PR 34.59 Stijn Kuipers HPD
34.70 Pien Veldhuis DB2
PR 35.06 Mart Polman HPB
PR 35.08 Mirthe Floris DPA
35.15 Thomas Hesselink HPA
35.83 Rinze Lansink HPB
36.08 Teun Veldhuis HPA
PR 36.16 Eloise van der Sligte DPB
36.31 Fenne Ordelman DB2
pr 36.43 Juna Broese
pr 36.50 Max Klaver HB1
PR 36.75 Adam Horak HPE
PR 37.49 Madelief Nijhuis DPB
PR 37.58 Ahmad Hafeez HPC
37.59 Marit Lansink DC1
PR 38.28 Jasmijn Floris DPA
PR 39.?? Jelmer Kruizinga HPB
39.01 Isabel van der Weide DPB
39.01 Merel Coster DC1
PR 39.27 Ties Buitenweg HPA
pr 40.07 Caspar Elstgeest HC1
pr 40.87 Erik Kippes HPF
41.03 Joshua Vennegoor HC2
pr 41.50 Bjorn Hendriks HPA
PR 42.10 Lars Bremmer HPB
PR 42.21 Ruben Dohmen HPA
PR 42.24 Lynn Schepers DPF
42.35 Daniel Nauta HPC
pr 42.43 Stef Averesch HPB
pr 42.53 Ruben Rodenburg
pr 43.33 Timo Wiggers HPC
43.34 Estelle Wolters
PR 43.63 Esmee Hesselink DPD
pr 43.74 Paul Kippes HPF
PR 44.39 Jasmijn Pol DPB
pr 44.45 Tim Hulleman
45.95 Mirthe Eshuis DPB
PR 47.81 Jorit Oldenhuis
pr 47.85 Kjelt Ettema HPB
pr 51.65 Daan Oldenhuis
pr 52.23 Maud Bruggeman DPD
pr 58.50 Fleur van der Wal
pr 58.61 Sepp Haselhorst HPF
geen tijd Madelief Nijhuis DPB
geen tijd Lieve Reinders DPD
pr 39.?? Merlin Scheffers
pr 1.07.32 Merel Fransen

 

Groep 1/2

Abe 25.27
Asude 27.39
Bente 19.44
Dalilah 23.54
Elias 22.28
Jasmijn 19.78
Leela 27.63
Luc 26.68
Maarten 22.55
Merel 22.85
Norah Pascalle 21.11
Roos 34.01
Sarah 20.38
Simon 27.07
Sterre 25.39
Teun 19.31
Wende 18.29

Binnenbaan 100 m snellere groepen 

1. Hijc Bente 17.04 
2. Hijc (geen naam) 16.67
3. SIJE Renske 14.49 
4. SIJE Nienke 14.99 
5. SIJE Elieve 16.09 
6. Hijc Cailing 16.51 
7. Hijc Bart 15.60 
8. SIJE Marie 17.66
9. SIJE Lena 18.65 
10. Hijc Sem 15.07 
11. SIJE Mirthe 22.93 
12 SIJE Lisa (hoort eig bij groep 1) 55.49 
13. Hijc Dang 18.50 
14.Hijc Rik 15.11

Loginstatus

Zoek in site:

Clubagenda

-- Geen vermeldingen --

Nieuws

15-02-2021

SIJE op natuurijs in Lonneker

Lees meer...

02-02-2021

IJsolatietraining #5

Lees meer...

27-01-2021

IJsolatietraining #4

Lees meer...

11-01-2021

IJsolatietraining #1

Lees meer...

09-12-2020

Schaatspaspoort pupillen binnenbaan

Lees meer...


Ogenblik a.u.b. ...